Yetkinlik, tecrübe ve liyakatAVUKATLARIMIZ

Başarımızın anahtarı çalışanlarımızın yeteneklerinde ve deneyimlerinde saklıdır.
http://atilganhukuk.com/wp-content/uploads/2022/03/logo001.png
Avukat Coşkun ATILĞAN

İstanbul Barosu avukatlarından Coşkun ATILĞAN, ATILĞAN Hukuk Bürosunun kurucu avukatı olup 05.01.1976 tarihinde Antakya da dünyaya gelmiştir. Avukat Coşkun ATILĞAN, ilk öğrenimini Atatürk İlkokulu, orta ve lise eğitimini de Osman Ökten Anadolu Lisesi‘nde tamamlamış olup Lisans eğitimini de Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde bitirmiştir.
Avukat Coşkun ATILĞAN 1999 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuştur.
Avukat Coşkun ATILĞAN 14 yıldır avukat olarak çalışmakta olup özellikle Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku ve İcra-İflas Hukuku konularında uzmandır, iyi derecede İngilizce ve Arapça ayrıca orta düzeyde de Almanca bilmektedir.

Avukat Müjde MÜMİNOĞLU GÜNERİ

İstanbul Barosu avukatlarından Müjde Müminoğlu, 17.03.1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Hacı İlbey İlkokulu’nda tamamlayıp lise öğrenimini Etiler Yabancı Dil Ağırlıklı Lise’de birincilikle bitirmiştir. Lisans eğitimine 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başlayarak 2012 yılında fakülteden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku Tezli Program’da devam etmekte olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Avukat Esin YALÇIN

27.09.1992 tarihinde Karadeniz Ereğli/Zonguldak’ta dünyaya gelen Avukat Esin Yalçın ilk, orta ve lise öğrenimini sırasıyla; Akçakoca Atatürk İlköğretim Okulu, Karadeniz Ereğli Cumhuriyet İlköğretim Okulu ve Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2014 yılında Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş olup Bahçeşehir Üniversitesi Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans programına devam etmektedir. İngilizce bilmektedir.

Avukat Zeynep ÖZCAN BAŞER

İstanbul Barosu avukatlarından Zeynep ÖZCAN BAŞER, 1992 tarihinde Burdur’da doğmuştur. Lise eğitimini Burdur Anadolu Öğretme Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimine 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başlayarak 2015 yılında fakülteden mezun olmuştur. iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Avukat Arda ÇERÇİ

10.11.1994 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Av. Arda ÇERÇİ ilk, orta öğrenimini ve lise öğreniminin bir kısmını Isparta’da, kalan kısmını (AFS)Türk Kültür Vakfı ile İtalya’da Liceo Scientifico Francesco Redi lisesinde tamamlamıştır.2014 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladığı lisans eğitimini 2018 yılında tamamlamıştır. Hukuk Fakültesinde birçok kulüpte aktif rol almıştır. İngilizce ve İtalyanca dillerine konuşabilmektedir. Staj süresinde İcra Hukuku, Sigorta Hukuku, SGK’nın sözleşmeli vekilliğinde İş Hukuku alanlarında tecrübe kazanmıştır. İlgi alanları Sağlık Hukuku ve Ceza hukukudur .

Avukat Rohat KIRAK

Diyarbakır’da dünyaya gelen Av. Rohat KIRAK ilk, orta ve lise öğrenimini; Diyarbakır’da tamamlamıştır. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladığı lisans eğitimini 2019 yılında tamamlamıştır. 2018 Genç ISTAC III. Geleceğin Tahkim Avukatı Yarışmasında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesini temsil eden takımda yer almıştır ve Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Türkiye genelinde 9. Olmuştur. Türk Ceza Hukuku Derneği ve Umut Vakfı’nın 2018 Kasım ayında Hukukun Gençleri Sempozyumları Dizisi- 9 “İyi Hal İndirimine Toplumsal Bir Bakış”, 2019 Kasım ayında ise Hukukun Gençleri Sempozyumları – 10 “Nedir Bu Ahlaka Karşı Suçlar” bildirilerini yayınlamış ve sunmuştur. Türk Ceza Hukuku Derneğinde aktif üyedir. İlgi alanları İfade özgürlüğü ve İnsan Hakları hukukudur. Şu anda Bahçeşehir Üniversitesi – Kamu Hukuku Kürsüsünde Ceza Disiplinin ’de Master yapıp tez aşamasındadır.

Avukat İlke Ceren ATILĞAN

15.10.1996 yılında Hatay ilinin Antakya ilçesinde doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve Lise eğitimini Antakya’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini 2015-2019 yılları arasında Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi ‘nde tamamlamış olup Avukatlık stajını 2019-2020 yılları arasında Atılğan Hukuk Bürosu’nda gerçekleştirmiştir. Atılğan Hukuk Bürosu’nda kazandığı deneyimler sonucunda Hatay Barosundan ruhsatını almış olup 2021 yılının Mayıs ayından itibaren Hatay ilinin Antakya ilçesinde Akasya Mah. 170. Sok. No:1 /A plaza adresinde kendi hukuk bürosunda meslek hayatına devam etmektedir. Aile Hukuku, İcra-İflas Hukuku , Ceza Hukuku ve birçok alanda faaliyet göstermektir. Atılğan Hukuk Bürosu ile özenle işbirliği içerisinde olup Hatay ilinde bulunan dava dosyalarıyla birebir ilgilenmektedir.

Avukat Efe Can ÖZGANIM

01.02.1998 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Manisa Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başlamış olduğu lisans eğitimini 2020 yılında yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Stajını ticaret hukuku, iş hukuku, ceza hukuku, sigorta hukuku ve vatandaşlık hukuku üzerine çalışan ofislerde sürdürmüştür. Bu dönemde marka hukuku, bankacılık ve vatandaşlık hukuku alanlarında yazılar ele almıştır. İzmir ve İstanbul’da yer alan çeşitli hukuk firmalarında çalışmasının ardından 2021 yılı Nisan ayında Atılgan Hukuk bünyesine katılmıştır. Aktif olarak Ceza Hukuku ve Özel Hukuk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. İlgi alanları Ceza hukuku, Sağlık hukuku ve Marka hukukudur.

Avukat Hamide ÇALIKOĞLU

23.10.1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Av. Hamide Çolakoğlu ilk, orta ve lise öğrenimini; Ankara’da tamamlamıştır. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladığı lisans eğitimini 2019 yılında tamamlamıştır. 2018 Genç ISTAC III. Geleceğin Tahkim Avukatı Yarışmasında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesini temsil eden takımda yer almıştır ve Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Türkiye genelinde 9. Olmuştur. Öğrenim hayatını tamamladıktan sonra 2020 yılında Ankara Barosundan ruhsatını almış olup, hem kurumsal ofislerde hem de alanında uzmanlaşmış bireysel çalışan avukatlarla çalışmıştır. Atılğan Hukuk Bürosu ile özenle işbirliği içerisinde olup Ankara ilinde bulunan dava dosyalarıyla birebir ilgilenmektedir.

Avukat Selin BİBER

09.04.1998 tarihinde Wuppertal, Almanya’da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve Lise Eğitimini Almanya’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Köln Üniversitesi ile İstanbul Altınbaş Üniversitesi’nin Türk Alman Çift Diploma Hukuk Bölümünde 2017-2021 yılları arasında tamamlamıştır. Hukuki olarak ilgisini çeken kendisini geliştirmek istediği alanlar Ticaret hukuku ve ceza hukukudur. İyi derecede Almanca, İngilizce, Latince, orta düzeyde Fransızca bilmektedir. Temmuz 2021’den beri Atılğan hukuk bünyesinde çalışmaktadır.

Avukat Beyza YILDIRIM

İstanbul Barosu avukatlarından Beyza Yıldırım, 2000 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimine 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başlayarak 2022 yılında fakülteden mezun olmuştur. İngilizce bilmektedir.

Avukat Gizem ATEŞ

03.04.1996 yılında İzmit’te dünyaya gelen Gizem Ateş, ilk, orta ve lise öğrenimini İzmit’te tamamlamıştır. Lisans eğitimine 2014 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesinde başlayarak 2018 yılında mezun olmuş, mezun olduğu yıl İstanbul Ticaret Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Aile hukuku alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamış, hali hazırda doktora eğitimine hazırlanmaktadır. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Çağla KURU

25 Ekim 2003 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise ve üniversite öğrenimi sırasıyla, Vali Hayri Kozakçıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde adalet bölümü okumuştur. Stajını Atılğan Hukuk bünyesinde tamamlamıştır. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde adalet bölümünü okuyarak, stajını da Atılğan Hukuk bünyesinde tamamlamıştır. İstanbul Rumeli Üniversitesi’nden temel hukuk eğitimi ve temel vergi hukuku eğitimlerini başarı ile bitirip sertifikalarını almıştır. Öğrenimine Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünden devam etmektedir.

Stajyer Avukat Mustafa Safa KARA

9 Ağustos 2000 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimine başlamıştır. 2023 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır. Üniversite öğrenimi sırasında Farazi davada birincilik ve seminerlere katılım sağlamıştır. 3.07 ortalama ile mezun olmaya hak kazanmakla birlikte, öğrenci olduğu sırada yaz aylarında Atılğan Hukuk Bürosunda öğrenci stajyeri olarak görev almıştır. Ceza hukuku ve idare hukuku alanında uzmanlaşmayı hedeflemektedir.

Stajyer Avukat Bilge Naz KARAOĞLU

20 Ocak 2000 tarihinde Karabük’te doğmuştur. Lise öğrenimini TED Koleji’nde tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimine başlamıştır. 2023 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır. Interling School of Languages – Cape Town/Güney Afrika’da Dil Okulu bitirme sertifikası bulunmaktadır. Üniversite öğrenimi sürecinde öğrenci kulüplerinde rol almış olup, yelkencilik alanında sertifikaları bulunmaktadır. Ceza hukuku alanında uzmanlaşmayı hedeflemektedir.

Fatma KÜÇÜKCİVAN

23.07.1993tarihinde Büyükçekmece/ İstanbul da dünyaya gelmiş ilk ve orta öğrenimini Cevri kalfa İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Ofisimizin Yönetici Asistanı olarak görev almaktadır.