Atılgan Hukuk

hukuk bürosu

Atılğan Hukuk Bürosu

Büromuz, bünyesinde her biri kendi alanlarında bilgi birikimine sahip Avukat, danışman ve yardımcı personellerden oluşan çalışanları ile birlikte değişik alanlarda hizmet vermekte olup, söz konusu hizmetleri sunarken etkili, işlevsel ve uygulanabilir sonuçlara ulaşmayı hedeflemekteyiz.

 

Avukat Coşkun ATILĞAN

İstanbul Barosu avukatlarından Coşkun ATILĞAN, ATILĞAN Hukuk Bürosunun kurucu avukatı olup 05.01.1976 tarihinde Antakya da dünyaya gelmiştir. Avukat Coşkun ATILĞAN, ilk öğrenimini Atatürk İlkokulu, orta ve lise eğitimini de Osman Ökten Anadolu Lisesi‘nde tamamlamış olup Lisans eğitimini de Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde bitirmiştir.
Avukat Coşkun ATILĞAN 1999 yılında İstanbul Barosu'na kaydolmuştur.
Avukat Coşkun ATILĞAN 14 yıldır avukat olarak çalışmakta olup özellikle Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku ve İcra-İflas Hukuku konularında uzmandır, iyi derecede İngilizce ve Arapça ayrıca orta düzeyde de Almanca bilmektedir.

Avukat Müjde MÜMİNOĞLU GÜNERİ

İstanbul Barosu avukatlarından Müjde Müminoğlu, 17.03.1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Hacı İlbey İlkokulu'nda tamamlayıp lise öğrenimini Etiler Yabancı Dil Ağırlıklı Lise'de birincilikle bitirmiştir. Lisans eğitimine 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde başlayarak 2012 yılında fakülteden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku Tezli Program'da devam etmekte olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Avukat Esin YALÇIN

27.09.1992 tarihinde Karadeniz Ereğli/Zonguldak'ta dünyaya gelen Avukat Esin DİREK ilk, orta ve lise öğrenimini sırasıyla; Akçakoca Atatürk İköğretim Okulu, Karadeniz Ereğli Cumhuriyet İlköğretim Okulu ve Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.2014 yılında Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.İngilizce bilmektedir.

Avukat Gizem BADEM

30.04.1995 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelen Avukat Gizem BADEM ilk, orta öğrenimini Ezine Yahya çavuş İlköğretim okulunda, lise öğrenimini ise; Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimine 2013 yılında Doğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde başlayarak 2017 yılında fakülteden mezun olmuştur. İngilizce bilmektedir.

Avukat Zeynep ÖZCAN BAŞER

İstanbul Barosu avukatlarından Zeynep ÖZCAN BAŞER, 1992 tarihinde Burdur’da doğmuştur. Lise eğitimini Burdur Anadolu Öğretme Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimine 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde başlayarak 2015 yılında fakülteden mezun olmuştur. iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Avukat Arda ÇERÇİ

10.11.1994 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Av. Arda ÇERÇİ ilk, orta öğrenimini ve lise öğreniminin bir kısmını Isparta’da, kalan kısmını (AFS)Türk Kültür Vakfı ile İtalya’da Liceo Scientifico Francesco Redi lisesinde tamamlamıştır.2014 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladığı lisans eğitimini 2018 yılında tamamlamıştır. Hukuk Fakültesinde birçok kulüpte aktif rol almıştır. İngilizce ve İtalyanca dillerine konuşabilmektedir. Staj süresinde İcra Hukuku, Sigorta Hukuku, SGK’nın sözleşmeli vekilliğinde İş Hukuku alanlarında tecrübe kazanmıştır. İlgi alanları Sağlık Hukuku ve Ceza hukukudur .

Stj.Avukat Rohat KIRAK

25.07.1997 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Stj. Av. Rohat KIRAK ilk, orta ve lise öğrenimini; Diyarbakır’da tamamlamıştır. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladığı lisans eğitimini 2019 yılında tamamlamıştır. 2018 Genç ISTAC III. Geleceğin Tahkim Avukatı Yarışmasında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesini temsil eden takımda yer almıştır ve Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Türkiye genelinde 9. Olmuştur. Türk Ceza Hukuku Derneği ve Umut Vakfı’nın 2018 Kasım ayında Hukukun Gençleri Sempozyumları Dizisi- 9 “İyi Hal İndirimine Toplumsal Bir Bakış”, 2019 Kasım ayında ise Hukukun Gençleri Sempozyumları – 10 “Nedir Bu Ahlaka Karşı Suçlar” bildirilerini yayınlamış ve sunmuştur.İlgi alanları İfade özgürlüğü ve İnsan Hakları hukukudur.

Stj.Avukat Özlem DURSUN

11.05.1996 tarihinde Ünye/Ordu’da dünyaya gelen Stj. Av. Özlem DURSUN, ilk öğrenimini Ünye Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunda, lise öğrenimini Ünye MRG Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlamıştır. 2015 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde başladığı lisans eğitimini ise 2019 yılında buradan mezun olarak tamamlamıştır. Eylül 2019’dan itibaren Atılğan Hukuk Bürosu’nda çalışmaktadır.

Stj.Avukat İlke Ceren ATILĞAN

15.10.1996 tarihinde Hatay' ın Antakya ilçesinde dünyaya gelen Stj. Av. İlke Ceren ATILĞAN ilk, orta öğrenimini Beyhan Gençay İlköğretim Okulu 'nda ve lise öğrenimini Özbuğday Lisesi'nde tamamlamıştır. 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans eğitimine başlamış olup, 2019 yılında mezun olmuştur.Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Fatma KÜÇÜKCİVAN

23.07.1993tarihinde Büyükçekmece/ İstanbul da dünyaya gelmiş ilk ve orta öğrenimini Cevri kalfa İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Ofisimizin Yönetici Asistanı olarak görev almaktadır.