2009'dan beri HAKKIMIZDA

Uzmanlık alanlarında başarılarla dolu tecrübelere sahip kadrosu ile Atığan Hukuk Bürosu; Ankara ve İzmir başta olmak üzere pek çok şehirdeki iş ortakları olan, avukatlık bürolarıyla koordineli çalışmalarıyla da hızlı iş takibini kesintisiz ve daimi kılmaktadır.
http://atilganhukuk.com/wp-content/uploads/2022/03/logo001.png

Av. Coşkun ATILĞAN tarafından kurulan Atılğan Hukuk Bürosu, kurulduğu günden bu yana İstanbul’daki ofisinde faaliyetine devam etmektedir.

Atılğan Hukuk Bürosu; çeşitli sektörlerde şirketlerin de arasında buşunduğu seçkin müvekkillerine ve Türkiye’de yatırım yapan yabancı firmalara hizmet vermektedir.

Hukuki uyuşmazlıkların adli, idari, icrai, uzlaşma (protokol) ve uluslar arası tahkim yollarıyla sağlanan analitik çözümlerine yönelik çalışmalarının yanı sıra koruyucu hukuk çerçevesindeki hukuki danışmanlık faaliyeti de büronun mesleki uygulamalarında önemli yer tutmaktadır.

Şirket satın alma ve birleşmeleri, yönetim kurulu kararlarına yön verilmesi, marka, patent, endüstriyel tasarım haklarının kullanılması ve / veya korunması, yerli veya yabancı ortaklıkların ticari ve / veya idari uyum içinde çalışmaları için gerekli tedbirlerin alınması ve düzenli olarak denetlenmesi, bu türden çalışmalarının ağırlık noktaları arasındadır.

Zamanında ve etkin çözüm üretimi ve tatbiki amacıyla büro; müvekkilleriyle yakın işbirliğine ve sektörlerin değişim ve gelişme süreçlerinin takibine özel önem vermektedir.

Amaç; müvekkillerin hukuki çalışma gerektiren ihtiyaçlarının doğru tesbiti yanında, bu sorunlara en kısa sürede, en uygun, makul ve kalıcı çözümlerin bir araya getirilerek müvekkillerin hizmetine sunulmasıdır.

Vizyonumuz

Sürekli ilerlemeyi, gelişmeyi, daima en iyiyi hedefleyen hukuk büromuzun yan çalışmaları, mesleki faaliyetinin ayrılmaz bir parçasıdır.
Uzmanlık alanlarında başarı ve tecrübelere sahip kadrosu ile Atılğan Hukuk Bürosu; çözüm ortakları olan avukatlık bürolarıyla koordineli çalışmalarıyla da hızlı iş takibinde hak ettiği takdiri kesintisiz ve daimi kılmaktadır.