The art of precision machineryPrecision

Discovering industry possibilitiesPossibilities

Automation is the solutionAutomation

The art of precision machineryPrecision

Discovering industry possibilitiesPossibilities

Automation is the solutionAutomation

Amwerk values

Engineering the
best solutionsEngineer

Uniquely enable accurate supply chains rather than frictionless technology. Globally network focused materials vis-a-vis cost effective manufactured products.

Integrity

Taking seamless key performance indicators offline to maximise the tail.

Automation

Nanotechnology immersion will close the loop on focusing solely on the bottom line.

Tradition

Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

Safety

Assertively iterate resource maximizing products after leading intellectual capital.
Who is Amwerk

Company history

Engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric outside the box thinking. Completely pursue scalable customer service through sustainable potentialities.

Travis Kirkpatrick, Owner

http://atilganhukuk.com/wp-content/uploads/2020/11/img-signature.png
Basınçlı Pres Döküm
Basınçlı Pres Döküm
Döküm sektöründe 40 yılı aşkın deneyime sahip olan İstanbul Vizyon, 200 ton ile 2000 ton aralığında yer alan makine parkuruyla 20 gr’dan 28 kg’a kadar parça üretimi yapmaktadır. IDRA, ITALPRESSE, YIZUMI gibi dünyaca ünlü markalardan oluşan makine parkurunda, en karmaşık parçaların son teknolojik dinamiklere göre üretimi yapılmaktadır.   Yüksek Basınçlı Döküm Nedir? Yüksek Basınçlı Dökümler...
Kalıp Üretimi
Kalıp Üretimi
Kalıp üretimi, basınçlı pres dökümde kalitede en önemli birinci asamadır. Bu kalitenin önemini göz önünde bulundurarak doğru kalıp tasarımı ve doğru kalıp üretimi ile en zor projelerin ve komplike parçaların üretimini garanti ederiz. İstanbul Vizyon bünyesinde gerçeklesen kalıp tasarımı ve üretimi bizlere basınçlı pres döküm üretiminde ve islemede hem kalitede hem de hızlı üretimde üretim-çözüm...
Tasarım ve Mühendislik
Tasarım ve Mühendislik
Mühendislerimiz, kalıp tasarımı – üretimi ve hızlı prototipler üretmek için son teknolojik yazılımlara odaklanarak yenilikçi bir üretim anlayışı ile çalışmaktadır böylelikle yerinde ve pratik mühendislik çözümlerinin sağlanması İstanbul Vizyon’un temel uzmanlık alanlarından biridir. Bu mühendislik çözümleri, CAD – Software SOLIDWORKS & CATIA programları ve simülasyonlar en önemlisi de deneyimlerimizin birleşmesinden meydana gelmektedir. Tasarım sürecinde profesyonel...
Ergitme
Ergitme
Eritme, dökümün ilk ve en kritik adımıdır. Bu sebeple, İstanbul Vizyon alüminyum tedarik surecine analiz raporlari ile birlikte yuklu miktarda alüminyum kulce tedarigi yaparak en iyi kaliteyi sağlamaktadir. Ayrica analiz raporlari birden fazla ve farklı akredite laboratuvarlardan temin edilir.
Yüzey İşleme
Yüzey İşleme
İstanbul Vizyon bünyesinde birçok farklı yüzey işlem çeşidi vardır. Aşağıda ki listede bünyemizde yapılan yüzey işlem çeşitlerini bulabilirsiniz. • Vibrasyon • Çapak Alma • Polisaj • Törpüleme • Kumlama • Zımparalama/Parlatma • Sürtünme / Eğeleme Buna ek olarak, müşterilerimizin özel talepleri veya projeleri doğrultusunda; kaplama, kataforez işlemi ve elektrostatik boyama da İstanbul Vizyon tarafından gerçekleştirilmektedir.
İşleme
İşleme
En yaygın olarak kullanılan döküm alaşımı, Alüminyum Alaşımı, işleme surecine en uygun alaşımdır. Aşağıda ki listede bünyemizde yapılan işleme çeşitlerini bulabilirsiniz. • Diş Çekme ve Delme • Frezeleme • Delik Büyütme Yukarıdaki yapılan bütün tesviye İşlemleri değişik yüzey kalitesi sağlayabilen makine parkuru ve el becerisi ve tecrübesi yüksek uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır. Yeni isleme projelerine...
Prototip
Prototip
Müşterilerimizin talepleri üzerine kalıp tasarımı ve parça üretimi öncesi kati modelleme doğrultusunda mümkün olan en iyi sonuçları alabilmek için hızlı prototipleme yapabilmekteyiz.
Montaj
Montaj
İstanbul Vizyon müşterinin talebi üzerine montaj teklifi verebilir. Müşteriler bu hizmeti daha az maliyetle kendi üretim hattına hız kazandıracağını düşünerek seçiyor, müşterinin isteği ve anlaşmalar doğrultusunda farklı seviyelerde montaj imkânı bulunmaktadır. Ayrica Helicoil montajı, kontrolü ve testi hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
İstanbul Vizyon, 1980 yılından bu güne gelen tecrübesi, ürettiği ürünlerdeki uzun ömürlülük ve yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin önde gelen Kalıp ve Alüminyum Pres Döküm firmasıdır.
What our clients say

Professional and reliable partner

Globally harness multimedia based collaboration and idea sharing with backend products. Continually whiteboard superior covalent scenarios opportunities.
Construction98%
Production92%
Deadline95%
0123456789001234567890+

World awards

Taking seamless key performance indicators.
0123456789001234567890%

Project success

Engage fully tested process improvement platforms.
0123456789001234567890+

Employees

Leverage other resource leveling convergence.
012345678900123456789001234567890

Worldwide clients

Globally network focused material products.
We get the job done

Success through
human resourcesSuccess

As a family owned and operated company we are hands on business owners and intimately involved in daily operations. Time on the shop floor interacting with employees is routine, promoting their development and be proud of their work.

Join our team

An inspiring career
awaits you in Amwerk

Cleveland

3644 Rocky River Drive
Cleveland, OH 44111, USA

Michigan

1099-901 Springland Ave
Michigan City, IN 46360, USA

Email Amwerk

info@amwerk.com
office@amwerk.com

Call us

216-308-5651, Cleveland factory
734-585-3072, Michigan factory

Amwerk locations

Visit our offices or simply send us an email anytime you want. If you have any questions, feel free to contact us.