HomeCategory

Manufacture

Kalıp üretimi, basınçlı pres dökümde kalitede en önemli birinci asamadır. Bu kalitenin önemini göz önünde bulundurarak doğru kalıp tasarımı ve doğru kalıp üretimi ile en zor projelerin ve komplike parçaların üretimini garanti ederiz. İstanbul Vizyon bünyesinde gerçeklesen kalıp tasarımı ve üretimi bizlere basınçlı pres döküm üretiminde ve islemede hem kalitede hem de hızlı üretimde üretim-çözüm önerilerinde büyük bir rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.

Eritme, dökümün ilk ve en kritik adımıdır. Bu sebeple, İstanbul Vizyon alüminyum tedarik surecine analiz raporlari ile birlikte yuklu miktarda alüminyum kulce tedarigi yaparak en iyi kaliteyi sağlamaktadir. Ayrica analiz raporlari birden fazla ve farklı akredite laboratuvarlardan temin edilir.

En yaygın olarak kullanılan döküm alaşımı, Alüminyum Alaşımı, işleme surecine en uygun alaşımdır. Aşağıda ki listede bünyemizde yapılan işleme çeşitlerini bulabilirsiniz.

• Diş Çekme ve Delme
• Frezeleme
• Delik Büyütme

Yukarıdaki yapılan bütün tesviye İşlemleri değişik yüzey kalitesi sağlayabilen makine parkuru ve el becerisi ve tecrübesi yüksek uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır. Yeni isleme projelerine göre, İstanbul Vizyon İşleme Parkur sahasını genişletmek için yatırıma devam etmektedir.

İstanbul Vizyon müşterinin talebi üzerine montaj teklifi verebilir. Müşteriler bu hizmeti daha az maliyetle kendi üretim hattına hız kazandıracağını düşünerek seçiyor, müşterinin isteği ve anlaşmalar doğrultusunda farklı seviyelerde montaj imkânı bulunmaktadır.

Ayrica Helicoil montajı, kontrolü ve testi hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.